jcstomper

jcstomper
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Aug 2007
70 44% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
80 61% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
3% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
60 32% Robots (2005) - Rated 14 Aug 2007
70 44% A Knight's Tale (2001) - Rated 14 Aug 2007
1% Moulin Rouge! (2001) - Rated 14 Aug 2007
3% Agent Cody Banks (2003) - Rated 14 Aug 2007
80 61% The Manchurian Candidate (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 61% Godzilla (1998) - Rated 14 Aug 2007