Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jcurbo
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2008
Location: USA
Recent Rankings
90 Die Hard (1988) - Feb 27, 2008
95 The Longest Day (1962) - Feb 27, 2008
95 The Big Red One (1980) - Feb 27, 2008
95 Saving Private Ryan (1998) - Feb 27, 2008
95 Fantastic Planet (1973) - Feb 27, 2008
95 Boogie Nights (1997) - Feb 27, 2008
100 Giant (1956) - Feb 27, 2008
95 Hud (1963) - Feb 27, 2008
77 Casino Royale (2006) - Feb 27, 2008
75 Mission: Impossible (1996) - Feb 27, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jcurbo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?