Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jdahan01
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2010
Location: UK
Recent Rankings
10 Vanilla Sky (2001) - Jan 12, 2010
60 Hancock (2008) - Jan 12, 2010
100 Forrest Gump (1994) - Jan 12, 2010
75 Spider-Man (2002) - Jan 12, 2010
90 Apollo 13 (1995) - Jan 12, 2010
20 Edward Scissorhands (1990) - Jan 12, 2010
90 Swordfish (2001) - Jan 12, 2010
70 Wedding Crashers (2005) - Jan 12, 2010
20 Planet of the Apes (2001) - Jan 12, 2010
0 House of Wax (2005) - Jan 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jdahan01. Why not go rank more films, then come back and check it out again?