Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jdcaflan
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2010
Location: Ireland
Recent Rankings
51 Dr. Dolittle (1998) - Nov 14, 2010
60 The Box (2009) - Nov 14, 2010
68 Under Siege (1992) - Nov 14, 2010
4 Monster-in-Law (2005) - Nov 14, 2010
70 The Informant! (2009) - Nov 14, 2010
70 The Good Girl (2002) - Nov 14, 2010
40 The Curve (1998) - Nov 14, 2010
82 Capote (2005) - Nov 14, 2010
82 Grumpy Old Men (1993) - Nov 14, 2010
75 Face/Off (1997) - Nov 14, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jdcaflan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?