![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jdeal | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Nov 19, 2007
Location: USA
|

| 90 | You've Got Mail (1998) - Nov 19, 2007 |
| 90 | Music and Lyrics (2007) - Nov 19, 2007 |
| 90 | Casablanca (1942) - Nov 19, 2007 |
| 96 | Ben-Hur (1959) - Nov 19, 2007 |
| 97 | The Ten Commandments (1956) - Nov 19, 2007 |
| 90 | V for Vendetta (2006) - Nov 19, 2007 |
| 95 | City of God (2003) - Nov 19, 2007 |
| 100 | Life Is Beautiful (1997) - Nov 19, 2007 |
| 100 | Il Postino (1994) - Nov 19, 2007 |
| 100 | Lagaan: Once Upon a Time in India (2001) - Nov 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |