![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jdienerb | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
|

| 87 | Seven (1995) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Up (2009) - Jul 19, 2009 |
| 50 | Idiocracy (2006) - Jul 19, 2009 |
| 84 | The Silence of the Lambs (1991) - Jul 19, 2009 |
| 75 | Ghost World (2001) - Jul 19, 2009 |
| 95 | The Godfather: Part II (1974) - Jul 19, 2009 |
| 15 | Angels & Demons (2009) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jul 19, 2009 |
| 90 | No Country for Old Men (2007) - Jul 19, 2009 |
| 87 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |