![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jdisse | |
![]() |
Movie Buff - 265 Films Ranked
Member Since: Oct 10, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 79 | Tales from the Crypt (1972) - Feb 08, 2010 |
| 78 | In Cold Blood (1967) - Oct 11, 2009 |
| 75 | Smokey and the Bandit II (1980) - Oct 11, 2009 |
| 9 | The Da Vinci Code (2006) - Oct 10, 2009 |
| 72 | Throw Momma from the Train (1987) - Oct 10, 2009 |
| 22 | Agent Cody Banks (2003) - Oct 10, 2009 |
| 79 | Mad Max (1979) - Oct 10, 2009 |
| 70 | Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Oct 10, 2009 |
| 74 | A Christmas Story (1983) - Oct 10, 2009 |
| 85 | Seven Pounds (2008) - Oct 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |