![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jdrupp2000 | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | An Education (2009) - Apr 26, 2010 |
| 80 | Avatar (2009) - Dec 31, 2009 |
| 85 | Australia (2008) - Dec 30, 2009 |
| 80 | Angels & Demons (2009) - Dec 30, 2009 |
| 85 | My Sister's Keeper (2009) - Dec 30, 2009 |
| 95 | The Class (2008) - Dec 30, 2009 |
| 70 | W. (2008) - Dec 30, 2009 |
| 82 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Dec 30, 2009 |
| 82 | The Da Vinci Code (2006) - Dec 30, 2009 |
| 82 | Star Trek (2009) - Dec 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |