![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jdtheiss | |
![]() |
Movie Buff - 231 Films Ranked
Member Since: Jul 25, 2011
Location: Nashville, Tennessee, USA
|

| 70 | It's a Wonderful Life (1946) - Jul 27, 2011 |
| 30 | Flightplan (2005) - Jul 27, 2011 |
| 40 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Jul 27, 2011 |
| 60 | The Addams Family (1991) - Jul 27, 2011 |
| 40 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jul 27, 2011 |
| 50 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Jul 27, 2011 |
| 40 | The Birdcage (1996) - Jul 27, 2011 |
| 60 | Pocahontas (1995) - Jul 27, 2011 |
| 50 | Back to the Future Part II (1989) - Jul 27, 2011 |
| 30 | 10 Things I Hate About You (1999) - Jul 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |