Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jdtram
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2009
Location: USA
Recent Rankings
100 You've Got Mail (1998) - Oct 17, 2009
90 Brokeback Mountain (2005) - Oct 17, 2009
90 Speed (1994) - Oct 17, 2009
99 Jurassic Park (1993) - Oct 17, 2009
90 Ghostbusters (1984) - Oct 17, 2009
79 Major Payne (1995) - Oct 17, 2009
87 Election (1999) - Oct 17, 2009
87 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Oct 17, 2009
98 Toy Story (1995) - Oct 17, 2009
90 The Craft (1996) - Oct 17, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jdtram. Why not go rank more films, then come back and check it out again?