![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jdub552 | |
![]() |
Movie Buff - 394 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2008
Location: Marikina, Philippines
Age: 27
Gender: Male
Status: Attached
|
|
Bio: Idiot. Selfish. Geek. Introvert.
| |

| 80 | The Big Lebowski (1998) - Jun 03, 2010 |
| 85 | Seven (1995) - Jun 03, 2010 |
| 85 | Funny People (2009) - Jun 03, 2010 |
| 80 | Before Sunset (2004) - Jun 03, 2010 |
| 80 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Jun 03, 2010 |
| 60 | Sherlock Holmes (2009) - Jun 03, 2010 |
| 75 | The Incredible Hulk (2008) - Jun 03, 2010 |
| 90 | Road to Perdition (2002) - Jun 03, 2010 |
| 80 | Donnie Darko (2001) - Jun 03, 2010 |
| 45 | Twilight (2008) - Jun 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |