Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jeannoel
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Nov 27, 2011
Location: Muttersholtz, Alsace, France
Recent Rankings
72 Oldboy (2003) - May 12, 2012
77 Pandorum (2009) - May 12, 2012
80 Persepolis (2007) - May 12, 2012
80 Waltz with Bashir (2008) - May 12, 2012
78 Jules and Jim (1962) - May 12, 2012
75 The Box (2009) - May 12, 2012
90 The Game (1997) - May 12, 2012
75 In Time (2011) - Jan 28, 2012
85 Drive (2011) - Jan 24, 2012
85 In Bruges (2008) - Jan 05, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jeannoel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?