![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jec372 | |
![]() |
Movie Buff - 378 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2009
Location: brooklyn, ny, USA
|

| 75 | Step Brothers (2008) - Jan 19, 2011 |
| 80 | Miller's Crossing (1990) - Jan 19, 2011 |
| 80 | Casino (1995) - Jan 19, 2011 |
| 70 | Dark City (1998) - Jan 19, 2011 |
| 85 | The Good, the Bad, the Weird (2008) - Jan 19, 2011 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jan 19, 2011 |
| 55 | Spider-Man 2 (2004) - Jan 19, 2011 |
| 60 | Sin City (2005) - Jan 19, 2011 |
| 60 | Hannibal (2001) - Jan 19, 2011 |
| 75 | The Hurt Locker (2009) - Jan 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |