![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jedabash | |
![]() |
Movie Buff - 305 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2009
Location: USA
|

| 80 | I, Robot (2004) - Jan 04, 2009 |
| 86 | X-Men (2000) - Jan 04, 2009 |
| 84 | Air Force One (1997) - Jan 04, 2009 |
| 70 | Waterworld (1995) - Jan 04, 2009 |
| 83 | King Kong (2005) - Jan 02, 2009 |
| 99 | The Pagemaster (1994) - Jan 02, 2009 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Jan 02, 2009 |
| 88 | Angels in the Outfield (1994) - Jan 02, 2009 |
| 80 | Hancock (2008) - Jan 02, 2009 |
| 84 | Big (1988) - Jan 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |