Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jedbrewer
Movie Buff - 195 Films Ranked
Member Since: Mar 12, 2009
Location: USA
Recent Rankings
80 Burn After Reading (2008) - Mar 24, 2011
85 Mission: Impossible (1996) - Mar 24, 2011
80 S.W.A.T. (2003) - Mar 24, 2011
80 House of Flying Daggers (2004) - Mar 24, 2011
95 The Untouchables (1987) - Mar 24, 2011
90 The Mask (1994) - Mar 24, 2011
90 Catch Me If You Can (2002) - Mar 24, 2011
95 Chicken Run (2000) - Mar 24, 2011
100 Glengarry Glen Ross (1992) - Mar 24, 2011
60 Gone in 60 Seconds (2000) - Mar 24, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jedbrewer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?