![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jeebusfish | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: May 20, 2008
Location: USA
|

| 100 | The Shining (1980) - Oct 29, 2008 |
| 100 | Saw (2004) - Oct 29, 2008 |
| 96 | The Eye (2008) - Oct 29, 2008 |
| 96 | The Deer Hunter (1978) - Oct 12, 2008 |
| 99 | The Red Violin (1998) - Sep 27, 2008 |
| 99 | Office Space (1999) - Sep 06, 2008 |
| 100 | The Big Lebowski (1998) - Sep 06, 2008 |
| 100 | Blow (2001) - Aug 30, 2008 |
| 97 | Goodfellas (1990) - Aug 30, 2008 |
| 98 | Iron Man (2008) - Aug 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |