![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jef | |
![]() |
Film Freak - 872 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 77 | Melancholia (2011) - Nov 27, 2011 |
| 87 | The Legend of the Holy Drinker (1988) - Apr 09, 2011 |
| 40 | 8 Mile (2002) - Apr 06, 2011 |
| 48 | Clueless (1995) - Apr 06, 2011 |
| 80 | The Social Network (2010) - Apr 06, 2011 |
| 49 | Confidence (2003) - Apr 06, 2011 |
| 68 | Lone Star (1996) - Apr 06, 2011 |
| 89 | That Obscure Object of Desire (1977) - Apr 06, 2011 |
| 81 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Apr 06, 2011 |
| 79 | Blow-Up (1966) - Apr 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |