jeffcostello

jeffcostello
Movie Buff - 361 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 59% 24 Hour Party People (2002) - Rated 30 Jul 2015
79 72% Snowpiercer (2014) - Rated 05 Jan 2015
55 18% Predestination (2014) - Rated 05 Jan 2015
94 96% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 05 Jan 2015
86 90% The Mirror (1975) - Rated 13 Jan 2013
86 90% Solaris (1972) - Rated 13 Jan 2013
83 83% A Separation (2011) - Rated 13 Jan 2013
82 81% High Fidelity (2000) - Rated 12 Jan 2013
72 52% The Sure Thing (1985) - Rated 12 Jan 2013
77 68% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 12 Jan 2013