![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jeffdavis71 | |
![]() |
Movie Buff - 219 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 77 | 10,000 B.C. (2008) - Aug 23, 2009 |
| 70 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Aug 23, 2009 |
| 90 | Equilibrium (2002) - Aug 23, 2009 |
| 70 | Knocked Up (2007) - Aug 23, 2009 |
| 40 | Batman & Robin (1997) - Aug 23, 2009 |
| 68 | Batman Returns (1992) - Aug 23, 2009 |
| 80 | Batman (1989) - Aug 23, 2009 |
| 75 | Men in Black (1997) - Aug 23, 2009 |
| 92 | Psycho (1960) - Aug 23, 2009 |
| 91 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Aug 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |