Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jeff.fair
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2011
Location: USA
Recent Rankings
70 Dreamgirls (2006) - Jul 09, 2011
90 Toy Story (1995) - Jul 08, 2011
75 Crash (2005) - Jul 08, 2011
100 The Lion King (1994) - Jul 08, 2011
75 Mean Girls (2004) - Jul 08, 2011
70 Madagascar (2005) - Jul 08, 2011
70 Seven Pounds (2008) - Jul 08, 2011
55 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jul 08, 2011
85 Black Hawk Down (2001) - Jul 08, 2011
80 The Prince of Egypt (1998) - Jul 08, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jeff.fair. Why not go rank more films, then come back and check it out again?