![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jeffk27 | |
![]() |
Movie Buff - 335 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: USA
Age: 40
Gender: Male
|

| 87 | 17 Again (2009) - Jan 27, 2011 |
| 82 | True Grit (2010) - Jan 27, 2011 |
| 85 | Little Miss Sunshine (2006) - Dec 12, 2009 |
| 94 | Children of Men (2006) - Dec 12, 2009 |
| 60 | Thumbsucker (2005) - Dec 12, 2009 |
| 93 | True Lies (1994) - Dec 12, 2009 |
| 80 | Michael Clayton (2007) - Dec 12, 2009 |
| 90 | I Heart Huckabees (2004) - Dec 12, 2009 |
| 87 | What About Bob? (1991) - Dec 12, 2009 |
| 72 | The Fountain (2006) - Dec 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |