Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jeffnewman
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2011
Location: Canada
Recent Rankings
95 The Road (2009) - Mar 23, 2011
85 The Informant! (2009) - Mar 06, 2011
78 The Village (2004) - Mar 06, 2011
87 Rambo (2008) - Mar 06, 2011
88 Layer Cake (2004) - Mar 05, 2011
88 Green Street Hooligans (2005) - Mar 05, 2011
91 Contact (1997) - Mar 05, 2011
83 The Jacket (2005) - Mar 05, 2011
94 V for Vendetta (2006) - Mar 05, 2011
77 Gran Torino (2008) - Mar 05, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jeffnewman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?