![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jelaizarose | |
![]() |
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Nov 29, 2009
Location: Bilecik, Turkey
|

| 99 | Up (2009) - Nov 29, 2009 |
| 76 | Ringu (1998) - Nov 29, 2009 |
| 90 | The Island (2005) - Nov 29, 2009 |
| 97 | Dial M for Murder (1954) - Nov 29, 2009 |
| 91 | Before Sunrise (1995) - Nov 29, 2009 |
| 88 | Before Sunset (2004) - Nov 29, 2009 |
| 83 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Nov 29, 2009 |
| 78 | Crash (2005) - Nov 29, 2009 |
| 94 | Barton Fink (1991) - Nov 29, 2009 |
| 89 | Time (2006) - Nov 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |