![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jellevc | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Apr 2, 2008
Location: Belgium
|

| 85 | White Fang (1991) - Apr 02, 2008 |
| 86 | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Apr 02, 2008 |
| 88 | Le Vélo de Ghislain Lambert (2001) - Apr 02, 2008 |
| 86 | The Truman Show (1998) - Apr 02, 2008 |
| 83 | The Triplets of Belleville (2003) - Apr 02, 2008 |
| 87 | Trainspotting (1996) - Apr 02, 2008 |
| 88 | Titanic (1997) - Apr 02, 2008 |
| 87 | 13 Conversations About One Thing (2001) - Apr 02, 2008 |
| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Apr 02, 2008 |
| 84 | Snatch (2000) - Apr 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |