![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jelyfisheart | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2011
Location: Goiânia, Goiás, Brazil
|
|
Bio: \"I\'m a conisseur of roads\"
| |

| 2 | Shrek 2 (2004) - Jan 02, 2011 |
| 5 | Shrek (2001) - Jan 02, 2011 |
| 80 | The 400 Blows (1959) - Jan 02, 2011 |
| 78 | Jules and Jim (1962) - Jan 02, 2011 |
| 79 | Stolen Kisses (1968) - Jan 02, 2011 |
| 60 | Bed & Board (1970) - Jan 02, 2011 |
| 63 | Day for Night (1973) - Jan 02, 2011 |
| 75 | Eraserhead (1977) - Jan 02, 2011 |
| 68 | The Elephant Man (1980) - Jan 02, 2011 |
| 72 | Blue Velvet (1986) - Jan 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |