![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jem1 | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2009
Location: NEWY, NSW, Australia
|
|
Bio: !
| |

| 85 | Gone in 60 Seconds (2000) - Sep 12, 2009 |
| 0 | Paul Blart: Mall Cop (2009) - Sep 12, 2009 |
| 87 | Rocky IV (1985) - Sep 12, 2009 |
| 94 | Requiem for a Dream (2000) - Sep 12, 2009 |
| 72 | Armageddon (1998) - Sep 12, 2009 |
| 70 | The Last Samurai (2003) - Sep 12, 2009 |
| 96 | The Silence of the Lambs (1991) - Sep 12, 2009 |
| 90 | Schindler's List (1993) - Sep 12, 2009 |
| 85 | Traffic (2000) - Sep 12, 2009 |
| 70 | Equilibrium (2002) - Sep 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |