![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jenna | |
![]() |
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2005
Location: Germany
|
|
Bio: No information
| |

| 100 | A Clockwork Orange (1971) - Jun 20, 2008 |
| 98 | Stand by Me (1986) - Jun 20, 2008 |
| 85 | Saturday Night Fever (1977) - Jun 20, 2008 |
| 90 | I, Robot (2004) - Jun 20, 2008 |
| 75 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jun 20, 2008 |
| 100 | The Godfather: Part II (1974) - Jun 20, 2008 |
| 55 | Rocky IV (1985) - Jun 20, 2008 |
| 60 | Grease (1978) - Jun 20, 2008 |
| 95 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Jun 20, 2008 |
| 40 | Mrs. Doubtfire (1993) - Jun 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |