Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jenniada
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: May 30, 2010
Location: USA
Recent Rankings
80 The Italian Job (2003) - May 30, 2010
70 Superman: The Movie (1978) - May 30, 2010
70 50 First Dates (2004) - May 30, 2010
70 Finding Nemo (2003) - May 30, 2010
80 Ocean's Eleven (2001) - May 30, 2010
65 Legally Blonde (2001) - May 30, 2010
70 A Bug's Life (1998) - May 30, 2010
65 Addams Family Values (1993) - May 30, 2010
75 The Bourne Supremacy (2004) - May 30, 2010
75 Mission: Impossible (1996) - May 30, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jenniada. Why not go rank more films, then come back and check it out again?