jenniebh

jenniebh
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 05 Jun 2012
Location: Cyprus
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 42% American Pie (1999) - Rated 05 Jun 2012
55 31% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 05 Jun 2012
45 13% The Legend of Zorro (2005) - Rated 05 Jun 2012
85 86% Something's Gotta Give (2003) - Rated 05 Jun 2012
90 96% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 05 Jun 2012
80 76% Dirty Dancing (1987) - Rated 05 Jun 2012
75 66% Twilight (2008) - Rated 05 Jun 2012
55 31% Jurassic Park (1993) - Rated 05 Jun 2012
75 66% Rain Man (1988) - Rated 05 Jun 2012
50 21% Signs (2002) - Rated 05 Jun 2012