![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jennigirl | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2006
Location: Canada
|

| 95 | Moulin Rouge! (2001) - Aug 13, 2007 |
| 35 | The Shaggy Dog (2006) - Aug 13, 2007 |
| 88 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Gattaca (1997) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Dead Man (1995) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Torque (2004) - Aug 13, 2007 |
| 22 | Super Troopers (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Capote (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Midnight in the Garden of Good and Evil (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |