![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jennyb111 | |
![]() |
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: May 2, 2011
Location: USA
|

| 90 | The Fifth Element (1997) - May 03, 2011 |
| 97 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - May 03, 2011 |
| 74 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - May 03, 2011 |
| 82 | Dirty Dancing (1987) - May 03, 2011 |
| 89 | Star Trek (2009) - May 03, 2011 |
| 93 | Children of Men (2006) - May 03, 2011 |
| 90 | The Little Mermaid (1989) - May 03, 2011 |
| 94 | Transformers (2007) - May 03, 2011 |
| 88 | X-Men: The Last Stand (2006) - May 03, 2011 |
| 85 | Saw (2004) - May 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |