jennybento

jennybento
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 26 Oct 2007
Location: new york, ny, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 69% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 31 Oct 2016
90 69% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 31 Oct 2016
90 69% American History X (1998) - Rated 07 Mar 2014
90 69% The Cranes Are Flying (1957) - Rated 26 Oct 2007
20 3% Superbad (2007) - Rated 26 Oct 2007
90 69% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 26 Oct 2007
90 69% American Psycho (2000) - Rated 26 Oct 2007
98 93% What's Up, Tiger Lily? (1966) - Rated 26 Oct 2007
99 97% Take the Money and Run (1969) - Rated 26 Oct 2007
98 93% Bananas (1971) - Rated 26 Oct 2007