Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jensj
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: May 30, 2009
Location: Denmark
Recent Rankings
40 Free Jimmy (2006) - May 30, 2009
40 The Godfather: Part III (1990) - May 30, 2009
40 The Godfather: Part II (1974) - May 30, 2009
40 The Godfather (1972) - May 30, 2009
98 Apollo 13 (1995) - May 30, 2009
100 Band of Brothers (2001) - May 30, 2009
95 Man on Fire (2004) - May 30, 2009
100 The Elephant Man (1980) - May 30, 2009
100 Saving Private Ryan (1998) - May 30, 2009
100 Schindler's List (1993) - May 30, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jensj. Why not go rank more films, then come back and check it out again?