![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jeremiasdpe | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2011
Location: Brasília, Distrito Federal, Brazil
|
|
Bio: hi, i like movies too
| |

| 90 | Sala samobójców (2011) - May 12, 2012 |
| 86 | We Have a Pope (2011) - Apr 26, 2012 |
| 88 | Dead Man (1995) - Apr 26, 2012 |
| 78 | RRRrrrr!!! (2004) - Mar 12, 2012 |
| 85 | The Artist (2011) - Mar 12, 2012 |
| 89 | Birdy (1984) - Mar 12, 2012 |
| 86 | In the Name of the Father (1993) - Feb 01, 2012 |
| 87 | The Truman Show (1998) - Feb 01, 2012 |
| 86 | Shrink (2009) - Feb 01, 2012 |
| 88 | The Shipping News (2001) - Feb 01, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |