Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jeremyallan
Movie Buff - 224 Films Ranked
Member Since: Nov 5, 2011
Location: Strasbourg, France
Recent Rankings
85 28 Days Later (2002) - Apr 21, 2012
85 The Road (2009) - Apr 21, 2012
80 Bend It Like Beckham (2002) - Apr 21, 2012
85 Braveheart (1995) - Apr 21, 2012
90 Beetlejuice (1988) - Apr 21, 2012
95 Lawrence of Arabia (1962) - Apr 21, 2012
70 V for Vendetta (2006) - Apr 21, 2012
75 The History Boys (2006) - Apr 21, 2012
90 Edward Scissorhands (1990) - Apr 21, 2012
95 Pee-wee's Big Adventure (1985) - Apr 21, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jeremyallan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?