![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jerizm | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 68 | Space Jam (1996) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 18, 2009 |
| 71 | Lethal Weapon (1987) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Batman Begins (2005) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Home Alone (1990) - Aug 18, 2009 |
| 87 | V for Vendetta (2006) - Aug 18, 2009 |
| 75 | The Mighty Ducks (1992) - Aug 18, 2009 |
| 78 | Hotel Rwanda (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 18, 2009 |
| 72 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |