jerprovost

jerprovost
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 78% Dan in Real Life (2007) - Rated 08 Nov 2007
90 87% Gone with the Wind (1939) - Rated 08 Nov 2007
81 61% A Time to Kill (1996) - Rated 08 Nov 2007
68 29% Charlie's Angels (2000) - Rated 08 Nov 2007
70 32% Men in Black (1997) - Rated 08 Nov 2007
68 29% The Net (1995) - Rated 08 Nov 2007
83 65% Scoop (2006) - Rated 16 Oct 2007
83 65% Shattered Glass (2003) - Rated 16 Oct 2007
57 15% Antitrust (2001) - Rated 16 Oct 2007
48 11% Superstar (1999) - Rated 16 Oct 2007