![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jerrad | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2006
Location: USA
|

| 80 | 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Pacifier (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Fast and the Furious (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Omen (2006) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Ladder 49 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Very Bad Things (1998) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Italian Job (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |