![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jerryhenbest | |
![]() |
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Mar 31, 2009
Location: Torquay, Devon, UK
|

| 53 | Alien: Resurrection (1997) - Apr 19, 2009 |
| 34 | Alien 3 (1992) - Apr 13, 2009 |
| 76 | Audition (1999) - Apr 09, 2009 |
| 100 | Aliens (1986) - Mar 31, 2009 |
| 97 | Alien (1979) - Mar 31, 2009 |
| 14 | Underworld: Evolution (2006) - Mar 31, 2009 |
| 29 | Underworld (2003) - Mar 31, 2009 |
| 100 | King Kong (1933) - Mar 31, 2009 |
| 43 | Godzilla: Final Wars (2004) - Mar 31, 2009 |
| 66 | Godzilla: Tokyo S.O.S. (2003) - Mar 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |