Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jess87
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2010
Location: Canada
Age: 24
Gender: Male
Status: Single
Recent Rankings
0 Amélie (2001) - May 20, 2012
0 Quarantine (2008) - May 13, 2012
0 Paranormal Activity (2009) - May 13, 2012
95 The Blair Witch Project (1999) - May 07, 2012
85 Sombre (1998) - May 06, 2012
65 The Innkeepers (2011) - Jan 09, 2012
95 Mandragora (1997) - Jan 09, 2012
70 Psycho (1960) - Jan 05, 2012
100 Velvet Goldmine (1998) - Jan 03, 2012
75 Halloween (1978) - Jan 02, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jess87. Why not go rank more films, then come back and check it out again?