![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jessylynn | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2011
Location: USA
|

| 50 | Brazil (1985) - Jan 05, 2011 |
| 60 | The Green Mile (1999) - Jan 05, 2011 |
| 70 | American History X (1998) - Jan 05, 2011 |
| 85 | Go (1999) - Jan 05, 2011 |
| 97 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jan 05, 2011 |
| 80 | Contact (1997) - Jan 05, 2011 |
| 70 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Jan 05, 2011 |
| 65 | The Shining (1980) - Jan 05, 2011 |
| 35 | Saving Private Ryan (1998) - Jan 05, 2011 |
| 65 | Hellboy (2004) - Jan 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |