jesuslizard

jesuslizard
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 46% Man on the Moon (1999) - Rated 06 Dec 2007
90 88% Mulholland Drive (2001) - Rated 06 Dec 2007
70 7% Babel (2006) - Rated 06 Dec 2007
90 88% Fight Club (1999) - Rated 06 Dec 2007
75 20% Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Rated 06 Dec 2007
80 46% The Last King of Scotland (2006) - Rated 06 Dec 2007
85 70% The Science of Sleep (2006) - Rated 06 Dec 2007
75 20% A Beautiful Mind (2001) - Rated 06 Dec 2007
90 88% The Big Lebowski (1998) - Rated 06 Dec 2007
75 20% The Good Girl (2002) - Rated 06 Dec 2007