![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jewellrunner | |
![]() |
Cinema Addict - 1748 Films Ranked
Member Since: Apr 29, 2008
Location: Kansas City, MO, USA
|
|
Message Sent!
Bio: www.chrisfilm.wordpress.com
| |

| 68 | Moneyball (2011) - Feb 04, 2012 |
| 56 | Fabryka (1971) - Jan 29, 2012 |
| 40 | The Musicians (1961) - Jan 29, 2012 |
| 73 | 50/50 (2011) - Jan 29, 2012 |
| 76 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Jan 28, 2012 |
| 80 | Broken Arrow (1950) - Jan 28, 2012 |
| 50 | Schlafkrankheit (2011) - Jan 25, 2012 |
| 21 | La chambre (1972) - Jan 20, 2012 |
| 83 | Tyrannosaur (2011) - Jan 20, 2012 |
| 62 | Blackthorn (2011) - Jan 16, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |