![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jey2101 | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 80 | Good Morning, Vietnam (1987) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Resident Evil (2002) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Die Hard 2 (1990) - Aug 18, 2009 |
| 55 | Con Air (1997) - Aug 18, 2009 |
| 65 | First Blood (1982) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Spaceballs (1987) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Braveheart (1995) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Big (1988) - Aug 18, 2009 |
| 25 | My Super Ex-Girlfriend (2006) - Aug 18, 2009 |
| 50 | The Aviator (2004) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |