jfeingold

jfeingold
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 32% Casino Royale (1967) - Rated 12 Jan 2015
100 75% Trading Places (1983) - Rated 12 Jan 2015
80 16% The Big Year (2011) - Rated 12 Jan 2015
100 75% Inception (2010) - Rated 12 Jan 2015
90 42% The Back-up Plan (2010) - Rated 12 Jan 2015
100 75% Pretty Woman (1990) - Rated 12 Jan 2015
100 75% There's Something About Mary (1998) - Rated 12 Jan 2015
100 75% The King's Speech (2010) - Rated 12 Jan 2015
100 75% The Departed (2006) - Rated 12 Jan 2015
100 75% Finding Nemo (2003) - Rated 12 Jan 2015