![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jfsj513 | |
![]() |
Movie Buff - 320 Films Ranked
Member Since: Feb 11, 2012
Location: Nashville, Tennessee, USA
|

| 45 T2 | Dylan Dog: Dead of Night (2010) - Apr 09, 2013
"Just a really bland movie. Very forgettable."
|
| 20 T1 | My Favorite Martian (1999) - Apr 09, 2013 |
| 40 T2 | Amusement (2008) - Apr 09, 2013
"Some parts were somewhat creepy, but the plot was pretty terrible, and the movie wasn't fun enough for it to have a strong camp factor."
|
| 85 T9 | Donnie Darko (2001) - Apr 09, 2013 |
| 95 T10 | Sound City (2013) - Feb 02, 2013 |
| 78 T8 | Skyfall (2012) - Jan 21, 2013 |
| 85 T9 | 50/50 (2011) - Jan 21, 2013 |
| 70 T6 | (500) Days of Summer (2009) - Jan 21, 2013
"Not a huge fan of Zooey Deschanel, but it was still a pretty good movie."
|
| 80 T8 | The Cabin in the Woods (2012) - Jan 21, 2013 |
| 70 T6 | Prometheus (2012) - Jan 21, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,129,000 Movie Rankings and Counting... |