![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jgalt69 | |
![]() |
Movie Buff - 367 Films Ranked
Member Since: May 18, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - May 19, 2010 |
| 98 | Wild Strawberries (1957) - May 19, 2010 |
| 100 | Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - May 19, 2010 |
| 85 | First Knight (1995) - May 19, 2010 |
| 99 | Tokyo Story (1953) - May 19, 2010 |
| 90 | Unbreakable (2000) - May 19, 2010 |
| 90 | The City of Lost Children (1995) - May 19, 2010 |
| 88 | Sideways (2004) - May 19, 2010 |
| 90 | Léon: The Professional (1994) - May 19, 2010 |
| 99 | For a Few Dollars More (1965) - May 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |