![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jgaspar5 | |
![]() |
Movie Buff - 186 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2008
Location: Chicago, IL, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Total Recall (1990) - Oct 20, 2008 |
| 45 | Broken Arrow (1996) - Oct 20, 2008 |
| 70 | Vampire Hunter D (2000) - Oct 20, 2008 |
| 100 | Boyz N the Hood (1991) - Oct 20, 2008 |
| 85 | Animal House (1978) - Oct 20, 2008 |
| 65 | Basic Instinct (1992) - Oct 20, 2008 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 20, 2008 |
| 80 | The Karate Kid (1984) - Oct 20, 2008 |
| 85 | The Sandlot (1993) - Oct 20, 2008 |
| 70 | Harry and the Hendersons (1987) - Oct 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |