![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jgnikkila | |
![]() |
Cinema Addict - 1175 Films Ranked
Member Since: Nov 5, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Filth and the Fury (2000) - Jan 18, 2008 |
| 85 | The Last Seduction (1994) - Jan 06, 2008 |
| 85 | Across the Pacific (1942) - Jan 06, 2008 |
| 85 | Romancing the Stone (1984) - Jan 02, 2008 |
| 85 | The Rutles: All You Need Is Cash (1978) - Jan 02, 2008 |
| 95 | Rififi (1955) - Jan 02, 2008 |
| 70 | The Last Boy Scout (1991) - Nov 17, 2007 |
| 90 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Nov 17, 2007 |
| 80 | Secret Window (2004) - Nov 17, 2007 |
| 85 | Rome, Open City (1945) - Nov 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |