![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jhabenicht | |
![]() |
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Mar 29, 2009
Location: Pullman, Washington, USA
|

| 90 | Vacation (1983) - Mar 29, 2009 |
| 88 | Ghostbusters (1984) - Mar 29, 2009 |
| 88 | Cast Away (2000) - Mar 29, 2009 |
| 89 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 29, 2009 |
| 87 | 12 Monkeys (1995) - Mar 29, 2009 |
| 94 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Mar 29, 2009 |
| 87 | The Untouchables (1987) - Mar 29, 2009 |
| 90 | Apocalypse Now (1979) - Mar 29, 2009 |
| 84 | Inside Man (2006) - Mar 29, 2009 |
| 75 | Speed (1994) - Mar 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |